Piórniki Vans – podstawa wyprawki szkolnej!

Vans to coraz bardziej popularna w Polsce marka, kojarzona głównie z obuwiem sportowym. Producent butów i akcesoriów niezbędnych do aktywności fizycznych stworzył również linię plecaków i piórników. Czym wyróżniają się organizery na przybory szkolne proponowane przez amerykańską firmę?

Piórnik potrzebny od zaraz!

Dawniej do pisania używano w szkole wyłącznie stalówki. Dzisiaj trudno byłoby sobie to wyobrazić. Na ławkach towarzyszy uczniom masa akcesoriów, takich jak: długopisy, ołówki, linijki, gumki do ścierania, czy korektory. Nic dziwnego, że niezbędny jest przybornik do ich przechowywania. Dostępne w różnych wersjach piórniki Vans to propozycja dla dzieciaków, które cenią sobie wygodę i lubią podążać za aktualnie panującymi trendami.

Modny gadżet w plecaku Twojego dziecka

Każdy nastolatek marzy o tym, aby mieć na własność coś, co wyszło spod szyldu znanej marki. Piórniki Vans bez wątpienia zaliczają się do bardzo modnych gadżetów. Naszywka „Vans off the wall” przykuwa uwagę, a zarazem stanowi gwarancję najwyższej jakości wykonania produktu i wytrzymałości materiału. Jeśli chcesz, aby Twoja pociecha miała porządek w plecaku, a przybory do pisania zgromadzone w jednym miejscu, piórnik Vans to po prostu strzał w dziesiątkę. 

Piórniki Vans – bogata gama kolorów i fasonów

Podobnie jak w przypadku plecaków, piórniki Vans zachwycają odbiorców różnorodnością barw i fasonów. Wśród oferty producenta znajdziemy zatem modele z printami uwielbianymi przez młodzież. Wśród nich nie zabrakło: szachownicy (oczywiście w rozmaitych wariantach kolorystycznych), motywu moro, tęczowych kolorów hippie, florystycznych akcentów, a także wzorów nawiązujących do kosmosu z logo świecącym w ciemności! Zarówno chłopak, jak i dziewczyna znajdą dla siebie ten jeden, wymarzony przybornik. Piórniki Vans cieszą się powodzeniem także ze względu na dostępność wielu form: saszetek lub etui w kształcie tuby. Takie saszetki dostępne są na stronie sklepu Elwix.pl. Warto dodać, że są pojemne, łatwe w czyszczeniu oraz nie zajmują dużo miejsca w plecaku.